Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Buharlı Mutfak Temizliği Buharlı Temizlik Makinesi sayesinde, hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapabilir ve dezenfektan olarak da kullanılabilirsiniz. Endüstriyel Mutfaklarda kimyasal temizlik maddeleriyle yapılan temizliklerde genel olarak kimyasalla birlikte ovalama işlemi yapıldığı için zamanla bu yerler deforme olmakta ve Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyasallar ve atıklar oluşmaktadır. Basınçlı Buhar sayesinde Kimyasaldan uzak sadece basınçlı buhar sonrasında silme işlemi yaparak temizliğe kavuşursunuz. Özellikle toplu yemeklerin yapıldığı bu yerlerde en etkili ve kesin çözüm sunan temizliktir.İnsan sağlığı, çevre dostu ve alerji karşıtı bir temiziğe kavuşursunuz.

Fabrika Ekipman Temizliği Sıcak su ile buhar meydana geldiği için basınçlı buhar temizliği sayesinde, Üretim fabrikalarında temizlik açısından daha sağlıklı, zengin ve garantili sonuçlar elde edilir. Kesimhane bandtlarında yada üretimhane bantlarında kimyasal kalıntılarından uzak yapılan temizlikler son derece başarılı ve insan sağlığı açısından faydalıdır. 

Gıda Firma Ekipmanlarının Temizlenmesi ve Sterilize Edilmesi Sağlıklı olmak, bir insanın en temel ihtiyacı ve hakkıdır. Gıda ürünleri ise sağlımızı en kolay etkileyecek etmenlerin başında gelir. Dolayısıyla gıda ürününün güvenliği, ürünü kullanan tüketicinin mutlak bir talebidir ve üretici firmalarda tamamıyla yönetimin sorumluluğudur.Bir yönetici, işletmesinde sürekli olarak, hijyen standartlarına uygun üretim yapılmasını ve üretip sattığı her parti ürünün güvenli olmasını istiyorsa en etkili Temizlik olarak Buharlı Temizliği tercih etmelidir.

Klima Temizliği Klima Kapağı açılarak Klima Filtresi sökülerek dışarıya alınır.Klima filtresi lavaboda Sıcak sulu buhar ile yıkanır. Klimanın iç ünitesine kuru yoğun buhar uygulanarak tanzikli sıcak hava yardımıyla toz, toprak, kötü koku v.b. herşey yapıştığı yerden arındırılır ve dezenfekte edilir. 

Cam ve Zemin Yüzeylerin Buharla Temizlenmesi ve Dejenfekte Edilmesi Basınçlı Buhar yardımıyla yapıldığı için cam yüzeyin üstünde bulunan sinek.böcek v.b. sağlığa zararlı maddeleri yüzeyden sökmeden, tamamen çözerek yok ettiği için ve cam çercevererin etrafındaki en ufak köşelere dahi basınçlı buhar girdiğinden buradaki el girmeyen yerlerdeki mikrop ve bakterilerin yok olmasını sağlar. Yüzeyin tamamen parlaklığı ortaya çıkar. İnsanlar tarafından aktif olarak kullanılan mekanlarda ise ayaklardan gelen toz, toprak, çamur v.b. gibi dışarıdan gelen mikrop ve bakterii ve haşerelerin,  her ne kadar temizlensede zeminlerde yapışıp kaldığından zamanla havaya karışmakta ve insan sağlığı için tehdit oluşturmaktadır. Bu durumdan kurtulmak için özel aparatlarla ilk Basınçlı Sıcak Buhar yardımıyla bütüm bakteri ve mikroplardan arındırılır ve çekçek yardımıyla temizlenir ve ardından tekrar buhar yardımyla tamamen dejenfekte edilir.