Cafe Restaurant Temizliği

Cafe Restaurant Temizliği

Buharlı Mutfak Temizliği Buharlı Temizlik Makinesi sayesinde, hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapabilir ve dezenfektan olarak da kullanılabilirsiniz. Mutfaklarda kimyasal temizlik maddeleriyle yapılan temizliklerde genel olarak kimyasalla birlikte ovalama işlemi yapıldığı için zamanla bu yerler deforme olmakta ve Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyasallar ve atıklar oluşmaktadır. Basınçlı Buhar sayesinde Kimyasaldan uzak sadece basınçlı buhar sonrasında silme işlemi yaparak temizliğe kavuşursunuz. Özellikle toplu yerlerde bulunan Cafe Restaurantlarda en etkili ve kesin çözüm sunan temizliktir.İnsan sağlığı, çevre dostu ve alerji karşıtı bir temiziğe kavuşursunuz.

Buharlı Cam TemizliğBasınçlı Buhar yardımıyla yapıldığı için cam yüzeyin üstünde bulunan sinek.böcek v.b. sağlığa zararlı maddeleri yüzeyden sökmeden, tamamen çözerek yok ettiği için ve cam çercevererin etrafındaki en ufak köşelere dahi basınçlı buhar girdiğinden buradaki el girmeyen yerlerdeki mikrop ve bakterilerin yok olmasını sağlar. Yüzeyin tamamen parlaklığı ortaya çıkar.

Cafe ve Restaurantların Buharlı  Koltuk Temizliği İnsanlar tarafından aktif olarak gidilen bu mekanlarda kolçaklarda olsun diğer el değen yerler olsun tamamen mikrop ve bakteri üreten yerlerdir. Basınçlı Sıcak Buhar sayesinde bunlar arındırılır.Bu yapılan işlemler sayesinde tamamen mikrop ve bakteriler yok olur ve tamamen hijyenikve steril bir ortam sağlanır. 

Buharlı Zemin Temizleme İnsanlar tarafından aktif olarak kullanılan bu mekanlarda ayaklardan gelen toz, toprak, çamur v.b. gibi dışarıdan gelen mikrop ve bakteriler her ne kadar temizlensede zeminlerde yapışıp kalan bakteriler zamanla havaya karışmakta ve insan sağlığı için tehdit oluşturmaktadır. Bu durumdan kurtulmak için özel aparatlarla ilk Basınçlı Sıcak Buhar yardımıyla bütüm bakteri ve mikroplardan arındırılır ve çekçek yardımıyla temizlenir ve ardından tekrar buhar yardımyla tamamen dejenfekte edilir.